Press "Enter" to skip to content

Publikacje:

Aranżacja wnętrz sklepów

Joanna Dobosz 0

Każdy z nas w przyszłości marzy o założeniu własnej działalności. Mamy na to wiele pomysłów i chcemy robić coś na czym się znamy i to, co lubimy. Największą liczbą osób otwierających własną działalność na początek myśli o czymś prostym i nie za drogim. Otwieramy w takim razie małe sklepy z żywnością, odzieżą czy obuwiem. 

Profesjonalne projektowanie sklepów

projektowanie wnętrz sklepówAby zaprojektować wnętrze jakiegokolwiek sklepu najlepiej powierzyć ten obowiązek fachowcom, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie i profesjonalnie wykonają każde wnętrze sklepu. Zrealizują oni wszystkie niezbędne czynności, aby sklep wyglądał najlepiej oraz posiadał wiele przestrzeni. Przede wszystkim wykonają oni pomiaru lokalu, w którym chcielibyśmy otworzyć swoją działalność i sporządzą dokumentacje fotograficzną wnętrza i mebli. Stworzą oni specjalny opis dla sanepidu pod względem wymagań higieniczno- sanitarnych. Projektowanie wnętrz sklepów to nie tylko sam pomiar lokalu, ale także dobór odpowiednich ilości półek i regałów, jak i projektowanie odpowiedniego rodzaju mebli, które będą pasowały do wizerunku naszej firmy. Wszystko idealnie powinno przedstawiać się w projekcie wizualizacji 3D z zaznaczeniem kolorów i kształtu mebli. Jeżeli chcemy otworzyć sklep w budynku wolno stojącym to konieczne jest, abyśmy przygotowali dla firmy remontowej projekt elewacji zewnętrznej, dobrali odpowiednie materiały oraz kolory, które najbardziej będą odpowiadały naszym oczekiwaniom. 

Jeżeli więc ani trochę nie znamy się na takiego rodzaju projektowaniu  warto byłoby wynająć ekipę, która to potrafi i zrobi to profesjonalnie. Sklep musi spełniać wszystkie wymogi BHP oraz higieniczno- sanitarne, także trzeba na to zwrócić szczególną uwagę, zwłaszcza jeżeli zajmujemy się tym po raz pierwszy.