Press "Enter" to skip to content

Publikacje:

Dla kogo kasetony dibond?

Marcin Arlecki 0

Decydując się na inwestycję w kasetony reklamowe mamy świadomość tego, że za ich pomocą zyskamy więcej nowych klientów, a może i jeszcze przywrócimy starych, dlatego żeby uzyskać jak najlepsze efekty trzeba zadecydować o rodzaju kasetonu reklamowego.

Dla kogo przeznaczone są kasetony typu dibond?

Wybór jest naprawdę bardzo duży, więc czeka nas nieuchronny problem wynikający ze znalezieniem tego najbardziej odpowiedniego, który okazałby się dla nas najlepszy. Do wyboru są między innymi kasetony reklamowe z pleksiglasu (w części lub w całości), kasetony z elastycznego lica, a także kasetony dibond. W zależności od typu miejsca zamontowania wyróżnia się dwa rodzaje, są to kasetony reklamowe jednostronne i kasetony reklamowe dwustronne. Najlepszym wyborem, nieważne czy są jednostronne, czy dwustronne, wydają się być kasetony dibond. Słyną one ze swojego wysokiego poziomu estetyki, która w niepowtarzalny sposób prezentuje się jako reklama. Dibond to charakterystyczny materiał o niezwykłych właściwościach, dzięki których dane kasetony reklamowe są najwyższej odporności na wszelkie warunki atmosferyczne, a także i na zaginanie i wykazują się najlepiej prezentującym estetycznym wyglądem. Elastyczność to też jedna z większych zalet dibondu, przez co można z niego projektować nawet najdziwniejsze rodzaje brył. Kasetony dibond mogą wykorzystywać na sobie dowolne barwy z różnych palet, od tych błyszczących, przez lustrzane, kończąc na zupełnie matowych. Barwy złote i srebrne nie są u kasetonów z dibondu obce.

Wybierając kasetony dibond mamy pewność o najwyższej jakości wykonania i prezentacji swojej reklamy. Największą zaletą jest chyba ich długa trwałość, dzięki czemu od początku do końca wyglądają bardzo dobrze. Tak więc inwestując w kasetony reklamowe postaw na dibond, a na pewno się nie zawiedziesz.