Press "Enter" to skip to content

Publikacje:

Mój nowy modny plecak

Grzegorz Piechowski 0

Ostatnio miałam urodziny i zastanawiałam się, co moja rodzinka wykombinuje na prezent. Mama uważała, że najlepsze prezenty to takie praktyczne, które zawsze się przydadzą. Ja z kolei uważałam, że najlepiej jest kupić komuś coś, czego nigdy by sobie sam nie kupił, bo mu szkoda pieniędzy. Jakieś drobiazgi, perfumy, czy coś takiego. Oryginalność zawsze na topie.

Cudne plecaki z nadrukami

modny plecak z nadrukiemGdy nadszedł dzień moich urodzin, nie mogłam się doczekać, aż dostanę mój podarunek. Byłam ciekawa, czy w tym roku moja rodzina również popisze się inwencją. Okazało się, że tak, bo w moim pakunku był modny plecak z nadrukiem o którym mówiłam im jakiś czas temu. Myślałam, że o nim zapomnieli, a jednak nie. Udało się i w końcu go mam. Ma takie kolorowe nadruki, jest jaskrawy, i ma elementy które świecą w ciemności. Coś jak odblaski, aby być widocznym na drodze. Bardzo przydatna sprawa. Chciałam mieć plecak, ponieważ od toreb na ramię bolał mnie kręgosłup. Do plecaka mogłam więcej zapakować, a jako, że teraz jestem przed ważnymi egzaminami, no to zawsze muszę mieć ze sobą sporą liczbę książek. Dzięki plecakowi, nie czuję właściwie, żebym cokolwiek dźwigała. Sam w sobie jest lekki, a noszony na plecak, nie obciąża mnie w żaden sposób. Jest mi z nim wygodnie. No i przede wszystkim został wspaniale zaprojektowany. Każda moja koleżanka o nim mówiła, bo była to obecnie nowość na rynku. Gdy któraś miała plecak z tej serii, to skrycie zazdrościłyśmy, że ona ma taki, a my nie. Teraz już również go mam i mogę się cieszyć.

Z moim nowym plecakiem przemierzam świat. Noszę go na zajęcia, a po zajęciach pakuję do niego aparat, różne rekwizyty i wybieram się w plener. Najczęściej jest to las, ponieważ tam zdjęcia przyrody wychodzą najpiękniej. Uwielbiam fotografować.