O nas

Jedyne takie rzemieślnicze źródło informacji w sieci.
Dołącz do grona wiernych czytelników

Co Oferujemy

Kreatywność

Wszystkie posty tworzone są przez młody kreatywny zespół, który ciągle zaskakuje nas czymś nowym. Cały czas udoskonalana jest szata graficzna strony jak i bloga oraz każdego nowszego wpisu.

Rzetelność informacji

Wszystkie treści przez nas udostępniane są dogłębnie sprawdzane pod względem poprawności danych. Nigdy nie publikujemy fałszywych informacji, które mogłyby zaszkodzić naszym czytelnikom.

Systematyczność

Publikujemy artykuły codziennie o 6 rano dla naszych stałych czytelników do porannej kawy bądź herbaty. Staramy się dbać o was, więc nigdy odkąd istniejemy nie pominęliśmy ani jednego poranka. Pamiętajcie od Nas dla Was.

Nasi Eksperci

Z zawodu jestem pisarką, staram się podnosić poziom mojego słownictwa. Bycie redaktorem w tej redakcji jest dla mnie idealnym miejscem do wyładowania kreatywności.

Marcela

Zajmuję się grafiką już od ponad 10 lat, staram się codziennie szlifować swoje umiejętności tworząc grafiki do artykułów dla was czytelnicy.

Marcin

Codziennie coś edytuję bądź dodaje do naszej pięknej strony, tak jak reszta zespołu staram się pracować dla tej redakcji tak aby wam wygodnie się z niej korzystało.

Arkadiusz