Press "Enter" to skip to content

Publikacje:

Piaseczno: duet najlepszych fotografów ślubnych

Weronika Jarzyńska 0

Gdy byłam małą dziewczynką często marzyłam. A to widziałam siebie jaką panią weterynarz, potem widziałam siebie i księcia z bajki, przyszedł też czas, gdy widziałam siebie jako niezależną, elegancką bizneswoman. Życie pokazało, że z tym marzeń nie pozostało nic, ale wcale nie jest mi z tym źle.

Uroczystość zaślubin – Kto mi ją sfotografuje?

fotograf ślubny na uroczystości w piasecznieOkazało się, że mój przyszły mąż ma mało wspólnego z księciem z bajki, a nasz ślub nie będzie w pałacu tylko w restauracji. Ja z kolei nie leczę zwierząt, ale fotografuję. Mój zawód niestety, był utrudnieniem przy organizacji naszej ślubnej uroczystości. Piaseczno nie jest małe i w miarę znam konkurencję. Nie mogłam przecież robić nam samym zdjęć na własnym ślubie. Dlatego wybór fotografa na nasz ślub był dla mnie wyjątkowo trudny. Gdy patrzyłam na realizacje studiów fotograficznych widziałam ciągle coś co mi się nie podobało. Aż w końcu, wpisując banalnie proste zdanie w wyszukiwarkę fotograf ślubny na uroczystości w piasecznie, wyskoczyły mi trochę inne wyniki niż zwykle i znalazłam stronę fotografa, nowego w naszym regionie. Wspaniale bawił się światłem, manipulował cieniem i miał wyobraźnię. Na zdjęciach z uroczystości wychwytywał momenty niepozorne, które dostrzeże tylko wprawne oko. Jednak nic co bohater fotografii chciałby ukryć. Bardziej na każdym zdjęciu widziałam coś, co niedługo będzie powodem do zadowolenia. Chciałam, by takie były zdjęcia z naszego wesela. Skontaktowałam się z fotografem i zapytałam o wolne terminy. Powiedziałam o naszej uroczystości ślubnej w Piasecznie i pogratulowałam talentu.

Nie myliłam się. Ten człowiek mógłby być dla mnie spora konkurencją, więc postanowiłam, zatrzymać go przy sobie. Już po ślubie, zaproponowałam mu współpracę, która z czasem okazała się genialnym pomysłem. Leszek jest nie tylko świetny w swoim zawodzie, ale jest też wspaniałym człowiekiem dla swojej rodziny i znajomych.