Press "Enter" to skip to content

Publikacje:

Wygodne busy Chojnice-Niemcy

Dominika Ślęczak 0

Zawsze jak jestem z dala od rodziny to za nimi tęsknie. A jak już się spotkamy to zawsze musimy się o coś spierać, czy pokłócić. Nie wiem jak to się dzieje, że na odległość odczuwamy tęsknotę, a z bliska zawsze się droczymy. No ale takie już są uroki rodziny. Pracuję za granicą od dwóch lat i z raz w miesiącu, czasem raz na dwa miesiące, jeżdżę do domu, zobaczyć, co tam słychać.

Szybki i miły transport z Chojnic do Niemiec

busy chojnice niemcyZnajomi się mnie pytają, czemu nie kupię sobie samochodu. Odpowiadam im- a dajcie spokój. Po co mi samochód i zawirowania na autostradach, obce drogi, jak mam busy chojnice niemcy z których korzystam już od tych dwóch lat i jest mi tak bardzo wygodnie. Nie muszę sam się denerwować jako kierowca. Zdecydowanie bardziej wolę jeździć busem. Bus podwozi mnie do samego domu, aż z Niemiec. Czego potrzeba więcej do szczęścia. Bilety są tanie, podróż trwa krótko. Zawsze można porozmawiać z jakimiś pasażerami w trakcie jazdy i umilić sobie podróż. Co jakiś czas mamy postoje, wtedy zawsze biegam na stacje coś sobie zamówić, czy to zapiekankę, czy gorącą kawę. Zazwyczaj wybieram nocne trasy, jakoś tak bardziej się przyzwyczaiłem. Jest klimatycznie podróżować nocą i bardzo to lubię. Siedzenia w autobusie są bardzo wygodne, mogę je sobie dowolnie regulować, w zależnie od upodobania. Mam dużo miejsca na nogi, więc spokojnie idzie się tam wyspać. I o nic się nie martwię, nie muszę obserwować drogi. Kierowcy jeżdżą bardzo bezpiecznie i ostrożnie.

Zawsze wybieram tego samego przewoźnika i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawozi mnie bezpiecznie do domu i do miejsca pracy. Ostatnio coraz więcej osób podróżuje busami, bo przekonują się, że jest to bardziej bezpieczne niż samodzielna jazda samochodem. Komfort jazdy jest bardzo duży.